Sağlar Gaz

Sağlar Petrol Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

Sağlar Gaz 1996 yılında sanayi ve sağlık kuruluşlarının ve insanlarımızın gaz ihtiyacını emniyetli bir şekilde, standartlara uygun olarak ve dürüstlükten ödün vermeden makul fiyatlarla karşılamak amacıyla kurulmuştur.

Sağlar Gaz, sınai, tıbbi ve özel gazların üretim, satış ve dağıtımını yapmak amacıyla İstanbul Ümraniye ilçesindeki satış ofisi ve İstanbul Kurtköy ilçesindeki dolum tesisleriyle tıbbi ve sınai gaz piyasasında 20 yıldır hizmet vermektedir.

Sağlar Gaz, hizmet, kalite, güven ve mükemmel müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir firma olarak; uzmanlaşmış satış kadrosu, güçlü dağıtım filosu, teknik kadrosu ve satış sonrası hizmetleriyle müşterilerine hizmet vermekten gurur duymaktadır.


Misyonumuz:

Sınai, tıbbi ve özel gazların üretim, satış ve ilgili tüm hizmetlerinde müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan ve aşan kalite; teknoloji ve hizmet anlayışı ile yetkilendirilmiş, motive ve tatmin edilmiş çalışanlarıyla; gelişmeyi sürekli kılarak, yarattığı kaynakları; müşterinin, çalışanlarının ve ortaklarının memnuniyeti için kullanan, Türkiye pazarını geliştiren, uluslararası ölçülere göre güçlü, güvenilir, müşteri odaklı ve kârlı bir kuruluş olmak ve bunu devam ettirmektir.


Vizyonumuz:

Müşterilerimize fayda sağlayarak ve farklılık yaratarak Türkiye endüstriyel, medikal ve özel gaz pazarında en iyilerin arasında olmaktır.


Sertifikalarımız:

© 2019, Tüm Hakları Saklıdır. Sağlar Sınai ve Tıbbi Gazlar
Müşteri Hizmetleri: 0850 55 12345 - Faks: 0216 487 0 124
Whatsapp